W dniu 21 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Leżajsku odbyły się eliminacje ogólnopolskiego  konkursu „Poetyckie poszukiwania”. Tematem tegorocznej edycji konkursu była poezja maryjna stworzona przez znaczących i wybitnych poetów polskich. Szkołę Podstawową w Starym Mieście reprezentowały uczennice klasy VI: Anna Czarniecka i Katarzyna Wańczyk. Do drugiego etapu, który odbył się w kurii Metropolitarnej w Warszawie zakwalifikowała się Ania Czarniecka. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów było zwiedzanie Belwederu, a także   pomieszczeń w Kurii Metropolitalnej w Warszawie, w których przebywał ks.Kard.Stefan Wyszyński.

Gratulujemy Ani sukcesu.

Sukces Ani Czarnieckej

w Powiatowym Konkursie Krasomówczym

,,Patroni naszych szkół’’

W dniu 29.05.2017 r uczennica klasy VI Anna Czarniecka zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Krasomówczym w Grodzisku Dolnym.

Podczas eliminacji Ania przedstawiła prezentację zatytułowaną :

,,Anna Janke- siostra miłosierdzia, wspaniała polonistka i wychowawczyni, bohaterka czasów trudnych’’.

Ani gratulujemy kolejnego sukcesu.