16.02.2024r.  odbyły się gminne zawody siatkówki chłopców w Giedlarowej. Nasza drużyna zajęła IV miejsce w Gminie Leżajsk.

Skład drużyny: Skawiński Fryderyk, Majewski Szymon, Maciuła Szymon, Mazurek Dawid, Łyko Adam, Ćwikła Szymon.

Gratulacje składa opiekun w-f:  Stanisław Mendyk.

15.01.2024r. odbyły się powiatowe zawody mini-koszykówki chłopców w ZSL w Leżajsku. Uczniowie naszej szkoły po rozegraniu dwóch  meczy zajęli  II miejsce w  Powiecie Leżajsk.

Skład drużyny: Baj Nikodem, Czerniecki  Marcel, Ćwikła Szymon, Dec Piotr, Grasza Mikołaj, Kurek Sylwester, Olechowski Bartłomiej, Pędziwiatr Aleksander, Więcław Błażej, Szewczyk Szymon.

Gratulacje składa opiekun w-f:  Stanisław Mendyk.

04.01.2024r.  odbyły się gminne zawody mini-koszykówki chłopców w Hucisku. Uczniowie naszej szkoły po rozegraniu trzech  meczy zajęli  I miejsce  w  Gminie Leżajsk.

Drużyna awansowała do zawodów szczebla powiatowego.

Zawody zostały zorganizowane przez Pana Andrzeja Maruszaka o Puchar Wójta Gminy Leżajsk w ZSL w Leżajsku dnia: 16.12.2023r. W zawodach wystartowało 7 drużyn    z terenu Powiatu Leżajskiego ( ,,Sparta” Leżajsk, ,,Victoria” Giedlarowa, ,,Unia” Nowa Sarzyna, ,, Złotosan” Kuryłówka, SP Krzeszów, SP Sarzyna, UKS,, Tempo” Stare Miasto). Zawodnicy  Szkoły Podstawowej w Starym Mieście,  po rozegraniu 6 spotkań zostali sklasyfikowani na II miejscu. Uczniowie otrzymali za II miejsce  pamiątkowy puchar, medale i piłkę.

Nagrodę indywidualną dla ,,Najlepszego bramkarza”  Turnieju otrzymał zawodnik naszej drużyny Piotr Dec.

Skład drużyny: Baj Nikodem, Czerniecki  Marcel, Ćwikła Szymon, Dec Piotr, Grasza Mikołaj, Kurek Sylwester, Olechowski Bartłomiej, Pędziwiatr Aleksander, Więcław Błażej.

Gratulacje składa opiekun uczniów S. Mendyk.