Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 3miejsce22 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 {gallery}3miejsce22{/gallery}

III miejsce uczniów Szkoły Podstawowej w Starym Mieście w gminnym Turnieju Gier i Zabaw rozegranym w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej!

            11.05.2022r. odbył się w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej gminny Turniej Gier    i Zabaw dla uczniów klas III i młodsi. Drużyna Szkoły Podstawowej w Starym Mieście po rozegraniu 6 konkurencji została sklasyfikowany na III miejscu. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom i okazały puchar.

Skład drużyny: Baj Oliwia, Bzdyra Emilia, Gontarz Erwin, Maruszak Szymon, Pawliszyn     

                           Amelia, Pawłowska Martyna, Pliszka Zuzanna, Płoszaj Wojciech, Szewczyk

                           Szymon, Więcław Błażej.

Gratulacje składa opiekun uczniów: mgr Stanisław Mendyk.

 O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W BRZÓZIE KRÓLEWSKIEJ  DLA UKS ,,TEMPO” W STARYM MIEŚCIE!

         Zawody zostały zorganizowane przez Pana Dyrektora ZS w Brzózie Królewskiej Mariana Grabarza i Pana Andrzeja Maruszaka w hali sportowej w Brzózie Królewskiej dnia: 19.03.2022r. W zawodach wystartowało 5 drużyn z terenu Powiatu Leżajskiego. Zawodnicy  Szkoły Podstawowej w Starym Mieście,  po rozegraniu 4 spotkań zostali sklasyfikowani na  III miejscu. Uczniowie otrzymali za III miejsce  pamiątkowy puchar, dyplom i piłkę.

 Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał zawodnik naszej drużyny Szymon Majewski.

              Skład drużyny: Maciuła Szymon, Majewski Szymon, Mazurek Dawid, Mendyk Michał,  Czerniecki  Marcel, Ćwikła Szymon, Kurek Sylwester, Pędziwiatr Aleksander, Więcław Błażej.

                                                                    Gratulacje składa opiekun uczniów S. Mendyk.

 

III miejsce chłopców w gminnych zawodach piłki siatkowej dla Szkoły Podstawowej w Starym Mieście!

                 15.02.2020r.  odbyły się gminne zawody siatkówki  chłopców w Giedlarowej. Nasza drużyna po rozegraniu 3 meczy  zajęła III miejsce w Gminie Leżajsk.

Skład drużyny: Baj Wojciech, Kycia Grzegorz, Czerniecki Kacper, Pyż Mateusz, Janik Dominik, Fusiarz Bartłomiej, Szpila Alan.

                  Gratulacje składa opiekun w-f: Stanisław Mendyk

         II miejsca dziewczyn w gminnych zawodach piłki siatkowej dla Szkoły Podstawowej w Starym Mieście!

          08.02.2020r. odbyły się gminne zawody siatkówki dziewcząt w Starym Mieście. Drużyna po rozegraniu dwóch meczy zajęła II miejsce w Gminie Leżajsk. Skład drużyny dziewcząt: Baj Marlena, Cymerys Martyna, Kaszuba Katerzyna, Jędrzejowska Weronika, Leja Magdalena, Makara Katarzyna, Milewska Roksana.

                     Gratulacje składają opiekunowie w-f: Stanisław Mendyk.