10.12.2022r.  odbyły się gminne zawody mini-koszykówki chłopców w Chałupkach Dębniańskich. Uczniowie naszej szkoły  po rozegraniu 2 meczy ( 2 zwycięstwa ) zajęli I miejsce i awansowali do zawodów szczebla powiatowego.                                                                                   

Skład drużyny : Maciuła Szymon, Mazurek Dawid, Łyko Adam, Mendyk Michał, Ćwikła Szymon, Kurek Sylwester, Dec Piotr, Pędziwiatr Aleksander, Olechowski Bartłomiej, Ryczkowski Kacper.

                                    Gratulacje składa opiekun drużyny:  Stanisław Mendyk.

 

 I MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH TENISA STOŁOWEGO DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYM MIEŚCIE !

      19.11.2022r. odbyły się zawody gminne Drużynowego Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w Piskorowicach. Na wyróżnienie zasługuje drużyna chłopców w kategorii klas VI i młodsi, która wśród 8 zespołów zajęła I miejsce i awansowała do zawodów szczebla powiatowego. Drużynę reprezentowali uczniowie klasy VI w składzie: Maciuła Szymon i Mendyk Michał.

               Gratulacje składają opiekunowie uczniów: Ryszard Gondek, Stanisław Mendyk.

 

II MIEJSCE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYM

MIEŚCIE W  HALOWYM TURNIEJU  PIŁKI

NOŻNEJ ZORGANIZOWANEGO Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W GIEDLAROWEJ!

       Zawody zostały zorganizowane przez Pana mgr Janusza Kuszpę w hali sportowej w Giedlarowej dnia: 12.11.2022r. W zawodach wystartowało 4 drużyn z terenu Powiatu Leżajskiego. Zawodnicy  Szkoły Podstawowej w Starym Mieście,  po rozegraniu 3 spotkań zostali sklasyfikowani na  II miejscu. Uczniowie otrzymali za II miejsce  pamiątkowy puchar.

           Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika  Turnieju otrzymał zawodnik naszej drużyny Szymon Majewski.

              Skład drużyny:  Majewski Szymon,  Mendyk Michał,  Czerniecki  Marcel, Ćwikła Szymon, Dec Piotr, Grasza Mikołaj, Kurek Sylwester, Pędziwiatr Aleksander.

                                     Gratulacje składają opiekunowie uczniów S. Mendyk, J. Kuszpa.

  

           Turniej dla uczniów klas VI i młodsi został zorganizowany przez Gminny Szkolny Związek Sportowy dnia: 12.06.2022r. na stadionie sportowym w Giedlarowej. W zawodach wystartowało 8 drużyn (około 80 uczniów) z terenu Gminy Leżajsk.

Zawodnicy  Szkoły Podstawowej w Starym Mieście po rozegraniu 3 spotkań zostali sklasyfikowani na II miejscu w swojej grupie i awansowali do turnieju finałowego, który odbędzie się na wiosnę 2023r.

Skład drużyny : Maciuła Szymon, Majewski Szymon, Mendyk Michał, Czerniecki Marcel, Ćwikła Szymon, Kurek Sylwester, Dec Piotr, Pędziwiatr Aleksander, Olechowski Bartłomiej.

                                    Gratulacje składa opiekun drużyny:  Stanisław Mendyk.