Dnia 17 marca w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 15 uczniów z klas I, II, III, V, VII I VIII.

Kategoria "Żaczek”: Kategoria „Maluch” Kategoria „Beniamin” : Kategoria „Kadet”:
Czarniecki Jan kl. II Czerwień Kamila kl.III Mazurek Amelia kl.V Baj Andrzej kl.VIII
Dąbrowski Tobiasz kl. I Maruszak Szymon kl.III Maciuła Szymon kl.V Baj Mikołaj kl.VII
Duda Karolina kl.I Więcław Błażej kl.III   Dudek Alicja kl.VII
Maciuła Damian kl.II     Mazurek Adrian kl.VIII
      Mendyk Kacper kl.VII
      Paul Arkadiusz kl.VII

 

      Wyniki zostały ogłoszone 12 maja. Okazało się, że uczeń klasy V - Szymon Maciuła otrzymał wyróżnienie w tym Konkursie. Taki sukces był możliwy przede wszystkim dzięki systematycznej pracy ucznia na lekcjach matematyki i na zajęciach rozwijających uzdolnienia matematyczne prowadzone przez Panią Beatę Kłak. Szymonowi bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałych uczniów zachęcamy do pogłębiania wiedzy matematycznej i udziału w Konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Zdjęcia wykonał oraz opisał: Paweł Józefko