W październiku 2021r. odbył się w naszej szkole konkurs na "Najciekawszy różaniec". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Różańce zostały wykonane z różnych materiałów. Warto podkreślić, iż dzieci wykazały się dużą pomysłowością w doborze surowców, z których wykonywały swoje różańce. Wykorzystały m.in. chrupki śniadaniowe, plastelinę, materiały pasmanteryjne. Jednak zdecydowaną część stanowiły te zrobione z naturalnych materiałów.

Dnia 5 listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt:" Najciekawszy różaniec". Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas: I- III oraz zerówki.                                                                                    I miejsce otrzymali: Julia Dacyna kl. II  i Pliszka Patryk kl. II
       II miejsce : Aleksandra Paul kl. I i Igor Piłat kl. I
       III miejsce : Karolina Duda kl. I i Rafał Gąsiorek O "c"
Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:
Agata Wańczyk kl. II, Zuzanna Pliszka kl. III Płoszaj Wojciech kl. III Antonina Kołcz kl.I Julia Mazur kl. I Aleksandra Ćwikła  kl II Zofia Majewska kl. II Miłosz Huszczka kl. II Jan Czarniecki kl. II  Lena Berestka kl. I Julia Dańczak kl. I Filip Niemczyk kl. II
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Gratulujemy i dziękujemy za udział

Zdjęcia wykonał: Mikołaj Baj - uczeń klasy VIIa.