W dniu 22.05.2018r. wyjechaliśmy do Kazimierza Dolnego na wycieczkę klasową. W tej wyprawie wzięli udział uczniowie klas 4-6 wraz z opiekunami. Naszą podróż rozpoczęliśmy o godzinie 6.00. Na miejsce dotarliśmy na godzinę 10.00. Pierwszym celem wycieczki były Magiczne Ogrody. Tam dostaliśmy przewodnika „Krasnoluda”, który oprowadzał nas po tym bajkowym miejscu. W parku było zaplanowanych wiele ciekawych i zabawnych zajęć. Najlepsze z nich to pływanie na tratwach. Większość dzieci tak się zmoczyła, że musiała szybciej zakończyć zabawę. Kolejną atrakcją był pociąg, który jeździł po mieście Bulwiaków. Następnym punktem wycieczki był Magik, jedną z jego lepszych sztuczek było żonglowanie. Kiedy dzień zabaw dobiegł końca, pojechaliśmy do hotelu. Każdy z nas dostał przydział pokoju.  Kiedy się już rozpakowaliśmy, zeszliśmy na pyszną obiadokolację. Noc minęła spokojnie, pomijając burzę i zalany korytarz. Wstaliśmy o 6 rano, zjedliśmy śniadanie i pojechaliśmy na Rynek Kazimierski. W tym dniu mieliśmy w planie pływanie statkiem po Wiśle, a później jazdę eko busikami m.in. po wąwozie lessowym.  Około godziny 12 wróciliśmy na Rynek, gdzie mogliśmy sobie kupić np. Koguty Kazimierskie. Dwie godziny później spotkaliśmy się całą grupą w umówionym wcześniej miejscu. Po sprawdzeniu, że wszyscy są obecni wsiedliśmy do autobusu i pojechaliśmy do McDonald’s na obiad. Kiedy wszyscy już zjedli wróciliśmy do Starego Miasta, skąd odebrali nas rodzice. Wycieczka była bardzo ekscytująca. Chętnie pojechałbym jeszcze raz do Kazimierza Dolnego.