Na stadionie LKS „Staromieszczanka” w Starym Mieście w dniu 20.05.2017r. odbyła się gminna gimnazjada w piłce nożnej. W zawodach uczestniczyli uczniowie i uczennice gimnazjum z Brzózy Królewskiej, Piskorowic i Starego Miasta.

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” i stały na wysokim poziomie sportowym. Duży sukces odnieśli uczniowie i uczennice gimnazjum w Starym Mieście, którzy zajęli I miejsce i awansowali do zawodów szczebla powiatowego. Miejsce II zajęło gimnazjum w Brzózie Królewskiej, a miejsce III gimnazjum w Piskorowicach.

W dniu 13.06.2017r. na stadionie MOSiR w Leżajsku odbyły się zawody powiatowe, w których udział brały drużyny z Grodziska Dolnego, Leżajska, Nowej Sarzyny i Starego Miasta.

Wyniki zawodów:

- I miejsce gimnazjum z Nowej Sarzyny

- II miejsce gimnazjum z Leżajska

- III miejsce gimnazjum z Grodziska Dolnego

- IV miejsce gimnazjum ze Starego Miasta

Skład drużyny gimnazjum w Starym Mieście: Kuchyt Natalia, Marcinowski Konrad, Kuchyt Patryk, Madej Marcin, Martula Michał, Sobuś Paweł, Szostak Bartłomiej, Gol Marlena, Sołek Sebastian, Śmiałek Dominik, Baj Krystian, Ćwikła Bartłomiej, Janik Damian, Kaszuba Mateusz.

Gratulacje składają opiekunowie WF: Stanisław Mendyk i Andrzej Domagała.