Drużyna z szkoły podstawowej w Starym Mieście mistrzem Powiatu Leżajsk w mini-piłce nożnej  w roku szkolnym 2017/18r.

06.06.2018r. w Grodzisku Dolnym odbył się finałowy Turniej Mini-Piłki Nożnej chłopców szkół podstawowych ( kl. VI i młodsi). W rozgrywkach  wzięło udział 6 szkół z terenu Powiatu Leżajsk.  Drużyny rozegrały po 4 mecze. Uczniowie szkoły podstawowej w Starym Mieście w generalnej klasyfikacji zajęli I miejsce. II  miejsce zajęła szkoła podstawowa nr 2 z Leżajska, a III miejsce szkoła podstawowa z Wierzawic.  Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Skład drużyny SP Stare Miasto : Baj Wojciech, Czerniecki  Kacper, Kycia Grzegorz, Pyż Mateusz, Federico Salwatore, Ćwikła Kamil, Fusiarz Bartłomiej, Kalemba Daniel.

Gratulacje składa opiekun drużyny  Stanisław Mendyk.