26.05.2018r. zakończyły się rozgrywki gminnej Ligi Mini-Piłki Nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody składały się z dwóch turniejów zorganizowanych przez Gminny Szkolny Związek Sportowy w soboty systemem jesień - wiosna. W rozgrywkach Ligi wzięło udział 8 szkół Gminy Leżajsk. W każdym turnieju brało udział około 90 uczniów. Nasza szkoła była gospodarzem zawodów. Wszystkie drużyny rozegrały po 7meczów. Uczniowie szkoły podstawowej w Starym Mieście w generalnej klasyfikacji zajęli II miejsce. I miejsce zajęła szkoła podstawowa z Wierzawic a III miejsce szkoła podstawowa Dębna. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Skład drużyny : Baj Wojciech, Czerniecki  Kacper, Kycia Grzegorz, Pyż Mateusz, Federico Salwatore, Ćwikła Kamil, Fusiarz Bartłomiej, Kalemba Daniel,

Gratulacje składa opiekun drużyny  Stanisław Mendyk.