GMINNE INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH WBRZÓZIE KRÓLEWSKIEJ

19.10.2017r. w Brzózie Królewskiej odbyły się indywidualne i drużynowe biegi przełajowe w sześciu  kategoriach wiekowych. W zawodach wzięło udział 10 szkół z terenu gminy Leżajsk (ok. 350 uczniów). Naszą szkołę reprezentowało 36 uczniów. Na wyróżnienie zasługują:

II miejsce Martyna Cymerys w kategorii dziewcząt SP (600 m),  II miejsc Gabriela Talar w kategorii dziewcząt kl. VII i Gimnazjum (800 m), II miejsce drużyny chłopców SP (800 m), w składzie: Alan Waśkiewicz,  Baj Wojciech, Czernecki Kacper, Kycia Grzegorz, Magiel Jakub, Pyż Mateusz. Uczniowie  awansowali na zawody szczebla powiatowego.

Gratulacje składają opiekunowie w-f: Andrzej Domagała i Stanisław Mendyk.