10 stycznia 2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzawicach. Za piękne wykonanie kolęd i pastorałek uczestnicy konkursu otrzymali od organizatorów dyplom, nagrodę w postaci GABRIELA, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
Zespół ludowy TRAMELKA prowadzony pod kierunkiem pani Czesławy Kostek w składzie:
Marcel Czerniecki,Szymon Ćwikła, Gabriela Maruszak, Adrian Nowak, Karolina Pliszka, Amelia Półćwiartek,Emilia Bzdyra, Kamila Czerwień, Szymon Maruszak, Martyna Pawłowska, Zuzanna Pliszka, Wiktoria Szewczyk, zaprezentował pastorałkę "Życzenia".
W kategorii zespołów zajął I miejsce i otrzymał nagrodę GABRIELA.
W grupie wiekowej kl.I - III w kategorii solistów:
III miejsce Kamila Czerwień - kl. I
III miejsce Karolina Pliszka - kl.II
III miejsce Amelia Mazurek - kl.III
W grupie wiekowej kl.IV - VI w kategorii solistów:
Wyróżnienie Aleksandra Czerwień - kl.V
III miejsce Anna Płoszaj -kl.VI
Solistów przygotowywały do występu mgr Jolanta Gierlicka -Żyrek, mgr Czesława Kostek, mgr Irena Międlar, mgr Alicja Drzewicka - Słomiany.
GRATULUJEMY!