OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W STARYM MIEŚCIE  W ZAWODACH GMINNYCH  W INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOLNYM 2016/2017!

18.03.2017r. w Szkole Podstawowej w Dębnie odbyły się gminne indywidualne i drużynowe zawody tenisa stołowego . W kategorii szkół podstawowych wystartowało po około 20 uczniów. W klasach IV-VI w kategorii chłopców uczeń kl.V Wojciech Baj zajął IV miejsce, Baj Adam – 8 miejsce, Patryk Kłak – 9 miejsce. Dziewczyny: Gabriela Talar – 6 miejsce, Malwina Chorostecka -  8 miejsce, Monika Mazurek 12 miejsce. W kategorii gimnazjum:  II miejsce zajęła Natalia Kuchyt, IV miejsce – Sabina Kalemba, w kategorii chłopców: VI miejsce – Damian Sołek, VII miejsce - Konrad Marcinowski, VIII miejsce – Marcin Madej.

Klasyfikacja drużynowa:

Dziewczyny SP – IV miejsce w Gminie Leżajsk,

Chłopcy SP – IV miejsce w Gminie Leżajsk,

Dziewczyny Gimnazjum – II miejsce w Gminie Leżajsk,

Chłopcy Gimnazjum – III miejsce w Gminie Leżajsk.

Gratulacje składają opiekunowie w-f: Andrzej Domagała i Stanisław Mendyk.