Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 3miejsce22 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}3miejsce22{/gallery}

III miejsce uczniów Szkoły Podstawowej w Starym Mieście w gminnym Turnieju Gier i Zabaw rozegranym w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej!

11.05.2022r. odbył się w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej gminny Turniej Gier    i Zabaw dla uczniów klas III i młodsi. Drużyna Szkoły Podstawowej w Starym Mieście po rozegraniu 6 konkurencji została sklasyfikowany na III miejscu. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom i okazały puchar.

Skład drużyny: Baj Oliwia, Bzdyra Emilia, Gontarz Erwin, Maruszak Szymon, Pawliszyn

Amelia, Pawłowska Martyna, Pliszka Zuzanna, Płoszaj Wojciech, Szewczyk

Szymon, Więcław Błażej.

Gratulacje składa opiekun uczniów: mgr Stanisław Mendyk.