III MIEJSCE W POWIATOWYM HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU DLA UCZNIÓW Z GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STARYM MIEŚCIE!

Turniej dla uczniów klas III Gimnazjum i młodsi  został zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku  dnia: 29.03.2019r. W zawodach wystartowało 9 drużyn z terenu Powiatu Leżajskiego.

Duży sukces odnotowali zawodnicy Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Starym Mieście, którzy po rozegraniu 5 spotkań zostali sklasyfikowani na III miejscu. Uczniowie otrzymali pamiątkowy  puchar, dyplom i piłkę. Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał zawodnik naszej drużyny Mateusz Kaszuba.

Skład drużyny : Baj Krystian,  Ćwikła Bartłomiej, Janik  Damian,  Kaszuba Mateusz, Półćwiartek Jakub, Leśko Adrian,  Baj Wojciech, Kycia Grzegorz, Pyż Mateusz.

Gratulacje składają opiekunowie w-f: Andrzej Domagała, Stanisław Mendyk.