II miejsca chłopców i dziewczyn w gminnych zawodach piłki siatkowej dla Szkoły Podstawowej i oddziałów Gimnazjum w Starym Mieście!

26.01.2019r.  odbyły się gminne zawody siatkówki dziewcząt Starym Mieście i chłopców w Giedlarowej. W Turnieju  wzięło udział 5 szkół w kategorii chłopców i 6 szkół w kategorii dziewcząt ( około 50 chłopców i 60 dziewczyn). Obie nasze drużyny zajęły II miejsca w Gminie Leżajsk. Gimnazjum w Starym Mieście zajęły II miejsce w Gminie Leżajsk i awansowały do zawodów szczebla powiatowego.

Skład drużyny dziewcząt: Baj Marlena, Jędrzejowska Weronika, Leja Magdalena, Chorostecka Malwina, Talar Gabriela, Kalemba Izabela, Fudali Gabriela, Olechowska  Kamila, Szyańska Emilia.

Skład drużyny chłopców:  Baj Krystian, Banaś Tomasz, Ćwikła Bartłomiej, Janik  Damian, Kaszuba Mateusz, Półćwiartek Jakub, Leśko Adrian, Pliszka Sebastian.

Gratulacje składają opiekunowie w-f: Andrzej Domagała, Stanisław Mendyk.