17.11.2018r. odbyły się rozgrywki gminne Drużynowego Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów w Dębnie. W zawodach wystartowało w sumie 22 drużyn z terenu Gminy Leżajsk.

Końcowa klasyfikacja drużyn z Starego Miasta:

IV miejsce drużyna dziewcząt w kategorii SP w składzie: Kuchyt  Anna, Olechowska Milena.

IV miejsce drużyna chłopców w kategorii SP w składzie: Czerniecki Kacper, Ćwikła Kamil, Niemczyk Bogusław.

III miejsce drużyna chłopców w kategorii kl. VII, VIII i Gimnazjów w składzie: Baj Krystian Ćwikła Bartłomiej, Janik Damian,

VI miejsce drużyna dziewcząt w kategorii kl. VII, VIII i Gimnazjów w składzie: Baj Marlena, Leja Magdalena.

Gratulacje składają opiekunowie uczniów:  Andrzej Domagała i Stanisław Mendyk.