I MIEJSCE W GMINNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W STARYM MIEŚCIE i III MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W LEŻAJSKU!

Turniej dla uczniów klas gimnazjalnych  został zorganizowany przez Gminny Szkolny Związek Sportowy dnia: 26.05.2018r. na stadionie LKS ,,Staromieszczanka”. W zawodach wystartowało 3 drużyn z terenu Gminy Leżajsk.

Duży sukces odnotowali zawodnicy  Gimnazjum w Starym Mieście, którzy  po rozegraniu 2 spotkań zostali sklasyfikowani na I miejscu. Uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar, dyplom i awansowali do zawodów szczebla powiatowego.

15.06.2018r. na stadionie ,,Pogoń” Leżajsk odbyły się zawody szczebla powiatowego.

W zawodach wystartowało 5 drużyn z terenu Powiatu Leżajsk. Gimnazjum w Starym Mieście  po rozegraniu 3 spotkań zostało sklasyfikowane na III miejscu

Skład drużyny: Kuchyt Patryk, Madej Marcin, Fusiarz Piotr, Szostak Bartłomiej, Ćwikła Bartłomiej,  Baj Krystian,  Kaszuba Mateusz, Janik Damian, Półćwiartek Jakub, Śmiałek Dominik, Kycia Dawid, Olechowski Konrad, Matula Michał, Gol Marlena, Sobuś Paweł.

Gratulacje składa opiekun drużyny:  Andrzej Domagała