CZOŁOWE MIEJSCA W GMINNYCH ZAWODACH TENISA STOŁOWEGO DLA

UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W STARYM MIEŚCIE !

26.11.2016r. odbyły się rozgrywki gminne Drużynowego Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów w Piskorowicach. W zawodach wystartowało w sumie 20 drużyn z terenu Gminy Leżajsk.

Na wyróżnienie zasługują drużyny ZS w Starym Mieście:

III miejsce drużyna dziewcząt w kategorii SP w składzie: Czarniecka Anna, Wańczyk Katarzyna.

II miejsce drużyna chłopców w kategorii SP w składzie: Baj Wojciech, Kłak Patryk, Magiel Jakub.

II miejsce drużyna chłopców w kategorii Gimnazjów w składzie:

Kuchyt Patryk, Madej Marcin.

II miejsce drużyna dziewcząt w kategorii Gimnazjów w składzie: Kuchyt Natalia, Kalemba Sabina, Butyńska Kamila.

Drużyny z II miejsc awansowały do zawodów szczebla powiatowego.

Gratulacje składają opiekunowie uczniów :  Andrzej Domagała i Stanisław Mendyk