II miejsce UKS ,,Tempo”  w Turnieju halowej piłki nożnej  w Leżajsku!

01.02.2020r. w hali sportowej liceum odbył się IV memoriał Jerzego Kochmańskiego   o Puchar Burmistrza Miasta Leżajsk w halowej piłki nożnej trampkarzy.

W Turnieju wzięło udział 6 drużyn: UKS ,,Tempo” Stare Miasto, Sparta Leżajsk,  LKS Brzyska Wola, UKS Wierzawice, drużyna z Ukrainy., LKS Górnowia.. Po rozegraniu 5 meczy systemem ,,Każdy z każdym” zespół UKS ,,Tempo” Stare Miasto zajął II miejsce ustępując jedynie Sparcie Leżajsk.

Klub za zajęcie II miejsca w Turnieju otrzymał pamiątkowy puchar i piłkę. Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał zawodnik naszej drużyny Kycia Grzegorz.

Skład drużyny : Baj Wojciech, Czerniecki  Kacper, Kycia Grzegorz, Pyż Mateusz, Ćwikła Kamil, Fusiarz Bartłomiej, Kalemba Daniel.

Gratulacje składa opiekun w-f: Stanisław Mendyk.