W dniu 27 maja obchodziliśmy Święto Patrona naszej szkoły – Błogosławionego Kard. Stefana Wyszyńskiego. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Starym Mieście. O godzinie 8:00 uczniowie naszej szkoły z klas II,III,IV,V oraz klasy VII przedstawili montaż słowno-muzyczny o życiu i posłannictwie Prymasa Tysiąclecia. Następnie ksiądz proboszcz Wiesław Szczygieł odprawił mszę świętą w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Nagłośnieniem zajęli się: Szymon Cymerys z klasy VII i Sylwester Kurek z  klasy IV.

W postać Prymasa wcielił się Dawid Więcław z klasy VII.

Zdjęcia wykonał Mikołaj Baj – uczeń klasy VII.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były: Pani Bożena Pawłowska i Pani Beata Kłak oraz Ksiądz Wiesław Szczygieł.

Zdjęcia wykonał: Mikołaj Baj - uczeń klasy VIIa.