30 stycznia 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzawicach. Za piękne wykonanie kolęd i pastorałek uczestnicy konkursu otrzymali dyplom, nagrodę w postaci GABRIELA oraz słodycze.
Zespół ludowy TRAMELKA prowadzony pod kierunkiem pani Czesławy Kostek zaprezentował pastorałkę "Zatańczymy wokół choineczki". Wystąpił w składzie: Nikodem Baj, Marcel Czerniecki, Szymon Ćwikła, Piotr Dec,Sylwester Kurek, Karol Majder,Amelia Mazurek, Andrzej Mazurek,Dawid Mazurek,Gabriela Maruszak,Bartłomiej Olechowski, Karolina Pliszka, Amelia Półćwiartek, Martyna Zagaja.
W kategorii zespołów zajął I miejsce i otrzymał nagrodę GABRIELA.
W grupie wiekowej kl.I - III w kategorii solistów:
II miejsce Karolina Pliszka z kl.I
W grupie wiekowej kl.IV - VI w kategorii solistów:
II miejsce Anna Płoszaj z kl.V
 
III miejsce Alicja Kalemba z kl.IV
Solistów przygotowywały do występu panie: mgr Czesława Kostek, mgr Alicja Drzewicka - Słomiany.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW